Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Израел и Јордан I Нова Година 2019

Израел и Јордан I Нова Година 2019

Israel
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!!!
Поради големиот интерес е зголемена групата за 10 места
повеќе...
New York I New Year 2019

New York I New Year 2019

 НОВА 2019 - ТА ГОДИНА ВО ЊУЈОРК 8 ДЕНА / 7 НОЌЕВАЊА   "Њујорк, Њујорк", инспирација, еден фасцинантен шарм, големи свет...
повеќе...

Mauritius I New Year 2019

Mauritius I New Year 2019

Mauritius
НОВА ГОДИНА НА ОСТРОВОТ МАУРИЦИУС  Парче од рајот 10 ДЕНА / 7 НОЌЕВАЊА   Островот Маурициус - парче рај кое што ги маѓепсува сите што ...
повеќе...

Шри Ланка I Нова Година 2019

Шри Ланка I Нова Година 2019

НОВА ГОДИНА 2019 ВО ШРИ ЛАНКА КОМБИНИРАНА ПРОГРАМА: ПЛАЖА И ТУРИСТИЧКА ОБИКОЛКА 28.12.2018 - 05.01.2019   Наречена „најубавиот остров...
повеќе...

Dominican Republic I New Year 2019

Dominican Republic I New Year 2019

Untitled Document НОВА ГОДИНА 2019 - ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА Датум: 29.12.2018 - 06.01.2019 7 ноќи на ALL Inclusive + новогодишна вечера + ав...
повеќе...

Рим I Нова Година 2019

Рим I Нова Година 2019

Рим
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk