Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Прага I Нова Година 2019

Прага I Нова Година 2019

Прага
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
повеќе...

Лутраки - Нова Година 2019

Лутраки - Нова Година 2019

Loutraki
НОВА ГОДИНА - ЛУТРАКИ, ГРЦИЈА ЛУТРАКИ е мало туристичко место со околу 2000 жители се наоѓа на само 130 км од граничниот премин Богородица. Место...
повеќе...

Будимпешта I Нова Година 2019

Будимпешта I Нова Година 2019

Будимпешта
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
повеќе...


Милано I Нова Година 2019

Милано I Нова Година 2019

Милано
НОВА ГОДИНА ВО МИЛАНО28.12.2018 - 02.01.2019 (6 дена / 3 ноќевања) 1 ден (28.12.2018 - Петок) | Скопје - Србија - Хрватска - ...
повеќе...

Виена I Нова Година 2019

Виена I Нова Година 2019

Виена
НОВА ГОДИНА ВО ВИЕНА 29.12.2018 - 02.01.2019(5 ДЕНА /2 НОЌЕВАЊА)ПРОГРАМА 1 ден (29.12.2018 - Сабота) | Македонија - Виена Состанок со групата од Струм...
повеќе...

Венеција & Виченца Нова Година 2019

Венеција & Виченца Нова Година 2019

НОВА ГОДИНА 2019 ВИЧЕНЦА - ВЕРОНА - ВЕНЕЦИЈА - ПАЛМАНОВА 29.12.2018 - 02.01.2019(5 ДЕНА / 2 НОЌЕВАЊА) ПРОГРАМА  1 ден (29.12.2018 - Сабота) | Ск...
повеќе...

Француска Ривиера I Нова Година 2019

Француска Ривиера I Нова Година 2019

Ница
 НОВА ГОДИНА НА АЗУРЕН БРЕГ МИЛАНО - НИЦА - СЕНТ ТРОПЕЗ - КАН - ЕЗ - МОНАКО- МОНТЕ КАРЛО 28.12.2018 - 02.01.2019(6 ДЕНА / 3 НОЌЕВАЊА)   1 де...
повеќе...

Венеција I Нова Година 2019

Венеција I Нова Година 2019

Venice
НОВА ГОДИНА ВО ВЕНЕЦИЈА - ВЕРОНА - ПАЛМАНОВА 29.12.2018 - 02.01.2019(5 ДЕНА / 2 НОЌЕВАЊА) ПРОГРАМА 1 ден (29.12.2018 - Сабота) | Скопје - Србија - Хрв...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk