Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Еднодневна екскурзија - Банско

Еднодневна екскурзија - Банско

Bansko
Еднодневна екскурзија Банско 21.01.2018 (недела) 21.01.2018 (недела) - Поаѓање во раните утрински часови од Струмица, на претходно договорено мес...
повеќе...

Денот на вљубените и карневал во Венеција

Денот на вљубените и карневал во Венеција

Venice
ДВЕ ВО ЕДНО  Денот на вљубените и карневал во Венеција 14.02.2018 – 18.02.2018  / 5 дена / 2 ноќевања   1 ден (14.02.2018 &ndash...
повеќе...

Денот на вљубените во Истанбул

Денот на вљубените во Истанбул

Истанбул
Денот на вљубените во ИСТАНБУЛ 14.02.2018 – 18.02.2018  / 5 дена / 2 ноќевања   1 ден (14.02.2018 - среда) – СКОПЈЕ – СТРУ...
повеќе...

Дубаи 8ми Март

Дубаи 8ми Март

Дубаи
8-ми Март во Дубаи 4ноки/5дена Термин: 08.03.-12.03.2018 4 ноќевања со појадок во избраниот хотел + авио билет + трансфер + полудневен разглед на Дуб...
повеќе...

Острог 13.04-16.04.2018

Острог 13.04-16.04.2018

Острог
Манастир Василије Острошки
повеќе...

Бугарија 2018 - Понуда за млади

Бугарија 2018 - Понуда за млади

Sunny Beach
Untitled Document БУГАРИЈА ЛЕТО 2018 - СОНЧЕВ БРЕГ ЛЕТО ЗА МЛАДИ ТРАНСФЕР, ХОТЕЛ, VIP CARD ...
повеќе...

Тајланд I Пукет 2018

Тајланд I Пукет 2018

ЕГЗОТИЧНИОТ ТАЈЛАНД - ОСТРОВ ПУКЕТ 2 НОЌИ БАНГКОК, 8 НОЌИ ПУКЕТ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, ПРЕТСТАВНИК 10.10.2018 - 18.10.2018 „Тоа...
повеќе...

Острог Јуни  2018

Острог Јуни 2018

Острог
ОСТРОГ - МАНАСТИР ВАСИЛИЈЕ ОСТРОШКИ 22.06.2018 - 24.06.2018 ПРОГРАМА 15.06.2018 (Петок) Состанок на групата од Струмица - Летница 2 во 21:30 часот, Р...
повеќе...

Париз 23 - ти Октомври 2018

Париз 23 - ти Октомври 2018

Париз
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk