Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Март во Мадрид 2020

Март во Мадрид 2020

 • 05.03.2020 - 08.03.2020
 • АВИОБИЛЕТ ОД СОФИЈА
 • СИТЕ ТРАНСФЕРИ
 • 3 НОЌЕВАЊА СО ПОЈАДОК
 • АТЛАНТИС ПРЕТСТАВНИК
повеќе...

Куба I Ноември 2019

Куба I Ноември 2019

РАСПРОДАДЕНО!!!
 • 27.11 - 08.12.2019
 • ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ТРАНСФЕРИ
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ПРЕТСТАВНИК
повеќе...Еднодневна екскурзија - Солун

Еднодневна екскурзија - Солун

Thessaloniki
Еднодневна Шопинг Тура Солун 20.01.2018 (сабота)   20.01.2018 (сабота) Поаѓање во раните утрински часови. Пристигнување во претпладневните ч...
повеќе...

Јога на море - Лето 2017 (Хотел Coral Blue Beach)

Јога на море - Лето 2017 (Хотел Coral Blue Beach)

Gerakini
Јога на море -  Грција 2017 Јога центар СОНЦЕ – Surya  Струмица   Р.Македонија   Термини 04, 11, 18 јуни 7 полупансион...
повеќе...

Tecimen 2017

Tecimen 2017

Кушадаси
Хотел TECIMEN 2 ** се наоѓа на 500 метри од море, во централниот дел на градот. Сите соби располагаат со ТВ, балкон, клима. На гостите на располагањ...
повеќе...

HBS 2017

HBS 2017

Кушадаси
Хотел HBS ** е лоциран во центарот на градот, на околу 500м. од градската плажа и на околу 3 км. од Ladies Beach.  Хотелот располага со вкупн...
повеќе...

OGERIM 2017

OGERIM 2017

Кушадаси
Хотел  OGERIM ** се наоѓа на само 600 метри од најпознатата плажа Ladies Beach. Хотелот има 25 соби целосно опремени со тоалет, туш,фен и балкон...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk