Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди


СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ЗА ХУРГАДА
Термини 19.06 и 26.06

Директен лет од Скопје + 6 All inclusive + трансфери
King Tut Aqua Park Beach  4*26.06.19
Dbl Standard299 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99254 €
Dbl Family Room328 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €
Dbl Sea View329 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €
Sgl Sea View369 €
Sgl Standard340 €
TRL Family Room316 €
TRL Sea View316 €
TRL Standard286 €
Minamark Beach Resort and Spa 4*26.06.19
DBL Promo Back View309 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99259 €
Dbl Deluxe Sea View359 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99283 €
DBL Superior GV/PV View329 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €
Sgl Deluxe Sea View429 €
1-во дете до 13,99215 €
SGL Promo Back View358 €
1-во дете до 13,99215 €
SGL Superior GV/PV View379 €
1-во дете до 13,99215 €
TRL Deluxe Sea View346 €
1-во дете до 13,99215 €
TRL Promo Back View299 €
1-во дете до 13,99215 €
TRL Superior GV/PV View316 €
1-во дете до 13,99215 €
Desert Rose Hotel 5*26.06.19
DBL Standard Garden Room439 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99321 €
SGL Standard Garden Room550 €
1-во дете до 13,99215 €
2-ро дете до 6,99215 €
2-ро дете од 7 до 13,99377 €
TRL Standard Garden Room425 €
1-во дете до 13,99215 €
Steigenberger Aqua Magic  5*26.06.19
Dbl Standard435 €
1-во дете до 12.99215 €
Sgl Standard542 €
1-во дете до 12.99215 €
Sea Star Beau Rivage  5*26.06.19
Dbl Promo Room360
1-во дете до 11,99215
2-ро дете до 5,99215
2-ро дете од 6 до 11,99284
Dbl Sea View360
1-во дете до 11,99215
2-ро дете до 5,99215
2-ро дете од 6 до 11,99284
Sgl Promo Room430
1-во дете до 11,99215
2-ро дете до 5,99215
2-ро дете од 6 до 11,99319
Sgl Sea View430
1-во дете до 11,99215
2-ро дете до 5,99215
2-ро дете од 6 до 11,99319
TRL Promo Room348
1-во дете до 11,99215
TRL Sea View348
1-во дете до 11,99215
Regina Swiss INN Resort  4*26.06.19
DBL Standard Garden Room345
1-во дете до 13.99215
2-ро дете до 6.99215
2-ро дете од 7 до 13.99277
DBL Bungalow Room357
1-во дете до 13.99215
2-ро дете до 6.99215
2-ро дете од 7 до 13.99283
DBL Deluxe Sea Front405
DBL Superior Pool View375
Dbl Superior Sea View387
SGL Bungalow Room426
1-во дете до 13.99215
2-ро дете до 6.99215
2-ро дете од 7 до 13.99317
SGL Deluxe Sea Front498
SGL Standard Garden Room407
SGL Superior Pool View455
1-во дете до 13.99215
2-ро дете до 6.99215
2-ро дете од 7 до 13.99332
Sgl Superior Sea View473
TRL Promo Room333
TRL Standard Garden Room333
TRL Bungalow Room345
1-во дете до 13.99215
TRL Deluxe Sea Front393
1-во дете до 13.99215
TRL Superior Pool View363
TRL Superior Sea View375
Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh 5*26.06
Ultra All inclusive
DBL Standard Garden Room407
1-во дете до 13,99215
2-ро дете до 6,99215
2-ро дете од 7 до 13,99308
DBL Standard Side Sea View426
1-во дете до 13,99215
2-ро дете до 6,99215
2-ро дете од 7 до 13,99317
SGL Standard Garden Room501
1-во дете до 13,99215
2-ро дете до 6,99215
2-ро дете од 7 до 13,99355
SGL Standard Side Sea View530
1-во дете до 13,99215
2-ро дете до 6,99215
2-ро дете од 7 до 13,99370
TRL Standard Garden Room395
1-во дете до 13,99215
TRL Standard Side Sea View414
1-во дете до 13,99215
Pharoah Azur

Pharoah Azur

Pharaoh Azur е 5* ресорт кој е погоден за фамилии и се наоѓа на плажа и на неколку минути од центарот на градот. Со 360 пространи, удобни соби, бунгал...
повеќе...

Sea Star Beau Rivage

Sea Star Beau Rivage

Една од скриените скапоцености на Хургада, сместена во срцето на морското крајбрежје, нуди прекрасни погледи на Црвеното Море. На 15 минути од Меѓунар...
повеќе...

Sunrise Romance Resort

Sunrise Romance Resort

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Sunrise Crystal Bay Resort

Sunrise Crystal Bay Resort

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Sunrise Garden Beach Resort & Spa

Sunrise Garden Beach Resort & Spa

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Albatros Citadel

Albatros Citadel

Albatros Citadel Resort со својата исклучителна архитектура е совршен избор за опуштање на прекрасните брегови на Црвеното Море. Ова посебно место во ...
повеќе...

Cleopatra Luxury Resort Makadi

Cleopatra Luxury Resort Makadi

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay е простран и удобен ресорт кој се наоѓа покрај Црвеното Море, во близина на Хургада. Има 8 базени на отворено,...
повеќе...

Desert Rose Resort

Desert Rose Resort

На само петнаесет минути возење од аеродромот во Хургада и 16 км од центарот на Хургада, беспрекорната километарска плажа на хотелот Desert Rose и иди...
повеќе...

Serenity Fun City Makadi

Serenity Fun City Makadi

Serenity Fun City се наоѓа на западните брегови на Црвеното Море во областа на Makadi Bay, се простира на површина од 150.000 м2; отворен во мај 2012 ...
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk