Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO

Bansko
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Сауна
повеќе...

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA

Bansko
   КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА - БАНСКО Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на...
повеќе...

Polychrono Beach Hotel - Сопствен Закуп

Polychrono Beach Hotel - Сопствен Закуп

Polihrono
POLYCHRONO BEACH HOTEL Можност за плаќање на 6 рати без каматаЛокација: Грција / Халкидики / Касандра / ПолихроноПлажа: Сопствена плажа...
повеќе...

Maya Bay - Сопствен Закуп

Maya Bay - Сопствен Закуп

Kalithea
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Собна услуга
  • Перална
повеќе...

Villa Alexandar - Сопствен Закуп

Villa Alexandar - Сопствен Закуп

Fourka
ВИЛА ALEXANDAR - ФУРКА Фурка се наоѓа на стотина km од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која ...
повеќе...

Villa Janis - Сопствен Закуп

Villa Janis - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ЈАНИС - КАЛИТЕА Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е 50 метри од строгиот центар на Калитеа. Во нејз...
повеќе...

Zorbas - Сопствен Закуп

Zorbas - Сопствен Закуп

Polihrono
ВИЛА ЗОРБАС - ПОЛИХРОНО Вила Зорбас се наоѓа во Полихроно, на 30м одалеченост од плажа. Лоцирана во централниот дел на Полихроно, идеална е за фа...
повеќе...

Poppis Apartments - Сопствен Закуп

Poppis Apartments - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ПОПИС - КАЛИТЕА Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа, мар...
повеќе...

Villa Janis - Сопствен Закуп

Villa Janis - Сопствен Закуп

Leptokaria
  ВИЛА ЈАНИС - ЛЕПТОКАРИЈА ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите вре...
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk