Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Хургада - Лето 2020

ПРОМОТИВНИ ПАКЕТ ЦЕНИ
Авиобилет + аеродромски такси + 6 ноќи / 7 дена + трансфери

Цените се изразени во евра


Caves Beach Resort

Caves Beach Resort

ОПИС НА ХОТЕЛОТСместен е околу 10 км северно од Хургада, околу 15 км од аеродромот и околу 12 км од центарот на Хургада.Општи информацииРесортот е диз...
повеќе...

Sea Star Beau Rivage

Sea Star Beau Rivage

Една од скриените скапоцености на Хургада, сместена во срцето на морското крајбрежје, нуди прекрасни погледи на Црвеното Море. На 15 минути од Меѓунар...
повеќе...

Sentido Mamlouk Palace

Sentido Mamlouk Palace

  Опис на хотелотЛокација: Хотелот има сопствена плажа и се наоѓа во прекрасен парк, опкружен со зеленило, 10 минути возење од аеродромот ју...
повеќе...

Premier Le Reve Sahl Hasheesh

Premier Le Reve Sahl Hasheesh

Хотелот има своја сопствена плажа, спа и 5 ресторани. Овој 5*-ен хотелски ресорт нуди базени со  морска солена вода и свежа вода. Сите просторни ...
повеќе...

Sunrise Select Garden Beach

Sunrise Select Garden Beach

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Serenity Fun City

Serenity Fun City

Serenity Fun City се наоѓа на западните брегови на Црвеното Море во областа на Makadi Bay, се простира на површина од 150.000 м2; отворен во мај 2012 ...
повеќе...

Serenity Makadi Beach Resort

Serenity Makadi Beach Resort

Изграден во Марокански стил и опкружен со раскошни градини, хотелот Serenity Makadi Beach 5* се наоѓа директно на брегот на Црвеното море во зали...
повеќе...

Jasmine Palace Resort

Jasmine Palace Resort

Локација: Хотелот е отворен во мај 2014 година. Големиот хотелски комплекс се наоѓа во Хургада на песочна плажа. Содржина: Има 5 хотелски блокови со с...
повеќе...

Palm Royal Soma Bay

Palm Royal Soma Bay

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk