Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

PIRIN PARK

PIRIN PARK  

Destination:Сандански
Елегантниот 5-то звезден хотел Пирин Парк е расположен на западната страна од Пирин планина, крај течението на живописната река Санданска Бистрица. Жи...
повеќе...

INTERHOTEL

INTERHOTEL  

Destination:Сандански
Interhotel Sandanski е сместен во Југозападниот дел на Бугарија, регион добро познат по своите термални извори и лекувачка клима. Сместен во центарот ...
повеќе...

Spa Hotel Medite

Spa Hotel Medite  

Destination:Сандански
...
повеќе...

Sveti Nikola

Sveti Nikola  

Destination:Сандански
...
повеќе...

Apart Hotel Medite

Apart Hotel Medite  

Destination:Сандански
...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk