Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

ASPEN apart hotel

ASPEN apart hotel  

Destination:Банско
  • Сауна
  • Интернет
  • Ресторан
повеќе...

VALEVITSATA Family House

VALEVITSATA Family House  

Destination:Банско
Гостинската куќа Валевицата се наоѓа на крстопатот кој води кон ски гондолата. Се наѓа на 8 минути пешачење од лифтот и 15 минути од центарот на градо...
повеќе...

MOLERITE

MOLERITE  

Destination:Банско
 мал удобен хотел, во срцето на Банско. Изграден е во традиционална  Бугарска архитектура. Има удобни соби, ресторан во традиционален стил, ...
повеќе...

MICHEL

MICHEL  

Destination:Банско
Хотелот Мишел е сместен на само 5 минути пешачење од центарот на Банско. Во својата понуда има соби со поглед кон планините Рила и Пирин. Освен тоа хо...
повеќе...

IKONOMOV SPA

IKONOMOV SPA  

Destination:Банско
Спа Хотелот Икономов  се наоѓа на  5 минути пешачење од ски лифтовите. Тој располага со соби кои се со сопствено купатило, бесплатен Wi-Fi, ...
повеќе...

HOTEL IDA

HOTEL IDA  

Destination:Банско
Хотел Ида е сместен на 500 метри од жичарата во Банско и на 10 минути пешачење од центарот на Банско. Во понудатат има хидромасажна када и внатрешен б...
повеќе...

BOJUR

BOJUR  

Destination:Банско
Привлечните хотели Bojur & Bojurland Apartment Complex имаат одлични спа и фитнес објекти, и се отворени во текот на целата година за рекреација, ...
повеќе...

BOJURLAND

BOJURLAND  

Destination:Банско
Привлечните хотели Bojur & Bojurland Apartment Complex имаат одлични спа и фитнес објекти, и се отворени во текот на целата година за ре...
повеќе...

ASPA VILA

ASPA VILA  

Destination:Банско
Спа ХотелАспа Вила се наоѓа во познатото село Бања, место со повеќе од 70 топли минерални извори. Гостите можат бесплатно да  гокористат отворени...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Uniont, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk