Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

MOUNTAIN ROMANCE

MOUNTAIN ROMANCE

Bansko
Локација: 600м од центарот на Банско и околу 500-600м од Гондола Лифт. Хотелот е изграен во 2007 година, а реновиран во 2015. Капацитет: 6 ката •...
повеќе...

MOUNTAIN VIEW Aparthotel

MOUNTAIN VIEW Aparthotel

Bansko
Апарт Хотел Mountain View се наоѓа спроти главната патека за скијање во Банско, и на 200 местри од жичарата. Нуди затворен базен, сауна и сезонска хид...
повеќе...

MOUNTVIEW LODGE

MOUNTVIEW LODGE

Bansko
Мал хотел за удобен зимски одмор. Поседува пространи соби со кујна, ресторан, бар, интернет, room service. Се наоѓа на 700 метри од центарот на Банско...
повеќе...

MARAYA

MARAYA

Bansko
  • Интернет
  • Ресторан
  • Бесплатен трансфер до гондола
повеќе...

KAPHOUSE

KAPHOUSE

Bansko
Мал хотел со традиционална архитектура. Поседува удобни соби,ресторан,интернет,спа центар(базен,сауна,хидро масажна када,масажа,теретана)Идеален изб...
повеќе...

EVERGREEN Aparthotel

EVERGREEN Aparthotel

Bansko
Мал хотел во близина на гондолата. Избор на удобни студиа и апартмани, во традиционален архитектонски стил, бар, ресторан, интернет, добра услуга, СПА...
повеќе...


KRALEV DVOR

KRALEV DVOR

Bansko
Семејниот хотел "Кралев двор" е именуван по еден од најубавите врвови на Пирин планина. Модерната зграда има 4 двокреветни соби, 3 соби со 3 кревети и...
повеќе...

DUMANOV

DUMANOV

Bansko
Хотел Dumanov се наоѓа на одлична локација. Изграден е во тарадиционален стил од камен и дрвени елементи. Гостите бесплатно можат да користат парна ба...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk