Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

WINSLOW ELEGANCE 3* apart hotel

WINSLOW ELEGANCE 3* apart hotel

Bansko
Апартхотелот Винслоу Елеганс е сместен во популарниот зимски центар Банско, во подножјето на Пирин планина. Објектот се наоѓа на 10-15 минути пешачење...
повеќе...

WINSLOW HIGHLAND  apart hotel

WINSLOW HIGHLAND apart hotel

Bansko
Апартхотелот Винслоу Хаиланд се наоѓа во непосредна близина на улицита Пирин каде се наоѓаат бројни пабови и кафетерии и на само 70 метри од главната ...
повеќе...

WINSLOW INFINITY & SPA  apart hotel

WINSLOW INFINITY & SPA apart hotel

Bansko
Винслоу Инфинити & Спа е луксузен апарт хотел кој нуди целосно опремени апартмани со убав поглед кон планината  или кон убавата градина на ко...
повеќе...

BARYAKOV

BARYAKOV

Bansko
  • Сауна
  • Интернет
  • Ресторан
повеќе...

COMFORT

COMFORT

Bansko
Апарт Хотелот Comfort е сместен на само 50м од жичарата и гондолата. Нуди пространи сместувачки капацитети со бесплатен бежичен интернет и модерен меб...
повеќе...

ELITSA

ELITSA

Bansko
Хотелот Elitsa се наоѓа во самото срце на Банско, на само 10 мин пешачење до жичарата. Нуди удобни соби со бесплатен бежичен интернет. Во хотелот може...
повеќе...

GRAND MONTANA

GRAND MONTANA

Bansko
Хотелот Grand Montana е сместен во најпрестижниот дел на Банско, на 800 метри од гондола, што им овозможува на на гостите лесно да стигнат до сите зим...
повеќе...

ICEBERG BANSKO

ICEBERG BANSKO

Bansko
Хотелот Iceberg  Банско е сместен во подножјето на Пирин планина, само 8 минути од главната гондола. Во  понудата има  бесплатен превоз...
повеќе...

MONT BLANC

MONT BLANC

Bansko
Мал економичен хотел, кој има просторни апартмани, опремени со опремена кујна, интернет, сауна, џакузи и фитнес сала и нуди кавалитетена услуга. Се на...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk