Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

RIVERSIDE (Ex. Villa Roka)

RIVERSIDE (Ex. Villa Roka)  

Destination:Банско
...
повеќе...

ZARA

ZARA  

Destination:Банско
  • Факс
  • Интернет
  • Ресторан
повеќе...

MARIA ANTOANETA

MARIA ANTOANETA  

Destination:Банско
  • Факс
  • Ресторан
  • Соби за не-пушачи
повеќе...

BELMONT Aparthotel

BELMONT Aparthotel  

Destination:Банско
Помал хотел во традиционален бугарски стил. Петоспратна зграда, пространи и удобни соби, бар, затворен базен, фитнес сала, квалитетна услуга. Хотелот ...
повеќе...

ADEONA SKI & SPA

ADEONA SKI & SPA  

Destination:Банско
Хотел изграден во традиционален архитектонски стил. Удобни соби, интернет, сателитска ТВ, ресторан, бар, room service, СПА услуги. Идеално место за зи...
повеќе...

MURA BANSKO

MURA BANSKO  

Destination:Банско
Хотелот Мура се наоѓа на пат кон патеките за скиење, покрај реката Глазне и центарот на Банско. Има сопствен спа центар со гелема хидромасажна када, к...
повеќе...

OLYMP

OLYMP  

Destination:Банско
Со бесплатен пристап до своите спа и фитнес објекти, Олимп хотелот е на 10-минути пешачење од центарот на Банско и на 1,5 километри од жичарница, дост...
повеќе...

ORBILUX

ORBILUX  

Destination:Банско
  • Факс
  • Ресторан
  • Менувачница
повеќе...

PIRIN PLACE

PIRIN PLACE  

Destination:Банско
Комплекс апартманите Pirin Place се наоѓаат спроти ски лифтовите во Банско, на неколку минути пешачење од продавниците во центарот на градот. Од сите ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk