Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

TANNE

TANNE

Bansko
Сместен во подножјето на планината Пирин во Банско,  на само 300 метри од ски гондолата, Хотел Танне нуди удобно сместување и прекрасен поглед ко...
повеќе...

DREAM

DREAM

Bansko
Апартманскиот комплекс Dream е сместен во подножјето на планината Пирин на 350 метри од жичарата. Поседува СПА центар со затворен базен, ресторан во с...
повеќе...

GLAZNE

GLAZNE

Bansko
  • Факс
  • Ресторан
  • Менувачница
повеќе...

GRAND ROYALE HOTEL & SPA

GRAND ROYALE HOTEL & SPA

Bansko
Комплексот од апартмани и спа центар Grand Royale се наоѓа на 600 метри од најблиската жичара и на само 800 метри од центарот на Банско. Овој сместува...
повеќе...

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES

Bansko
Апарт хотелот Mountain Paradise by the Walnut Trees е сместен во Банско на 350 метри од жичарата. Во понудата има бесплатно користење  на затворе...
повеќе...

TRINITY RESIDENCE & SPA

TRINITY RESIDENCE & SPA

Bansko
  • Ресторан
  • Ресторан а ла карт
  • Лоби бар
повеќе...

2,3,4,5 NIGHTS PACKAGES -  Bansko 4stars/HB (PIRIN 4*, BANSKO 4*  hotels) | BANSKIPAC 1 and 1/2

2,3,4,5 NIGHTS PACKAGES - Bansko 4stars/HB (PIRIN 4*, BANSKO 4* hotels) | BANSKIPAC 1 and 1/2

Bansko
SPO ПЛАТИ 1 ЗЕМИ 2 ПАКЕТ НА ПОЛА ЦЕНАВалидно за престој во период 11.01.2016-29.01.2016Валидно за резервации направени 2 дена пред пристигнување-30% п...
повеќе...

PIRIN GOLF HOLIDAY APARTMENTS

PIRIN GOLF HOLIDAY APARTMENTS

Bansko
Пирин Голф и Кантри Клуб Холидеј апартмани и вили се поставени во подножјето на Пирин планина, во еден комплекс, кој вклучува 3 згради, терен за голф,...
повеќе...

CHATEAU

CHATEAU

Bansko
"Chateau" е хотел во Канадски стил кој се наоѓа во живописен и мирен дел од градот. Од гондолата е на растојание од само 700 метри, а сите содржини, п...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk