Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

BELVEDERE HOLIDAY CLUB

BELVEDERE HOLIDAY CLUB  

Destination:Банско
Хотелот се наоѓа во непосредна близина на ски лифтот. Опремен е со отворен базен со детски оддел, затворен базен, паркинг, интернет , ресторан, бар, С...
повеќе...

ALL SEASONS CLUB

ALL SEASONS CLUB  

Destination:Банско
All Seasons Club е елегантен апарт-хотел со панорамски поглед на планината и градот Банско. Во склоп на хотелот има ресторан и СПА центар со затворен ...
повеќе...

PERUN HOTEL & Platinum Casino

PERUN HOTEL & Platinum Casino  

Destination:Банско
Лоциран на 650 метри од Гондолата, Hotel Perun & Platinum Casino нуди надворешен и внатрешен базен, сауна, турска бања и фитнес центар бесплатно. ...
повеќе...

MPM PERUN LODGE

MPM PERUN LODGE  

Destination:Банско
Хотелот се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски терени во Источна Европа-Банско.Отворен 2009 година,убава архитектура,одлична локација,пано...
повеќе...

PIRIN

PIRIN  

Destination:Банско
Хотел Pirin има одлична локација во центарот на ски центарот Банско и нуди одлична услуга во традиционален стил. Може да уживате во вкусната храна на ...
повеќе...

SAINT GEORGE PALACE

SAINT GEORGE PALACE  

Destination:Банско
Овој хотел е сместен во подножјето на планината Пирин во Банско на 800 метри од ски гондолата. Нуди голем спа центар со разни услуги на масажа и паноп...
повеќе...

TERRA COMPLEX_RILA, RODOPI, BALKAN

TERRA COMPLEX_RILA, RODOPI, BALKAN  

Destination:Банско
Одликувајќи се со внатрешен и надворешен базен, со модерен велнес центар и "Fusion" ресторан, Тера Комплекс ви нуди соби и апартмани со бесплатен WiFi...
повеќе...

SUNRISE PARK & SPA COMPLEX

SUNRISE PARK & SPA COMPLEX  

Destination:Банско
Санрајз Парк и Спа комплексот се наоѓа на неколку минути од влезот на најблиската ски слифт станица во Банско. Сместувачките капацитети се опремени на...
повеќе...

 ROYAL PARK SPA Apartment

ROYAL PARK SPA Apartment  

Destination:Банско
Royal Park - Хотел е сместен на 10 минути од гондолата, до која можете да стигнете и со кратка вожња со бесплатен хотелски автобус. Во понудата има па...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk