Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

ORPHEUS BANSKO

ORPHEUS BANSKO  

Destination:Банско
Мал удобен хотел – кој се состои од 4 згради. Хотелот располага со просторни, удобни соби со сателитска ТВ, ресторан, бар, СПА, интернет. Идеале...
повеќе...

GARDENIA

GARDENIA  

Destination:Банско
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT  

Destination:Банско
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
повеќе...

GREEN WOOD

GREEN WOOD  

Destination:Банско
Удобниот хотел Green Wood се наоѓа на 3км од Разлог и на 300метри од Голф терените Пирин. Одалечен е на 6 км од скијалиштето Банско, кое нуди 65 км до...
повеќе...

ELEGANT LUX

ELEGANT LUX  

Destination:Банско
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

ELEGANT SPA

ELEGANT SPA  

Destination:Банско
 • Ресторан
 • Хемиско чистење
 • Ресторан а ла карт
повеќе...

HOTEL BANSKO

HOTEL BANSKO  

Destination:Банско
Хотелот Банско нуди пространи двокреветни соби и традиционална пријатна атмосфера,со  прекрасна локација на брегот на реката Глазне, во центарот ...
повеќе...

STRAZHITE

STRAZHITE  

Destination:Банско
Хотелот Стражите е комбинација на бугарска архитектура со модерни содржини, се наоѓа на прекрасна локација во близина на ски гондолата во Банско. Се с...
повеќе...

EVELINA PALACE

EVELINA PALACE  

Destination:Банско
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Базен за деца
 • Сауна
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk