Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

SPA HOTEL EMERALD

SPA HOTEL EMERALD  

Destination:Банско
Хотел Емералд се наоѓа непосредно спроти почетката станица на ски гондолата од каде се гледат снежните врвори на Пирин планина.Хотелот нуди 140 простр...
повеќе...

MURITE CLUB HOTEL

MURITE CLUB HOTEL  

Destination:Банско
Се наоѓа во тивката долина на Разлог, обезбедува врвно сместување и објекти опкружени со импресивни панорамски погледи на планината. Wi-Fi пристапот е...
повеќе...

VIHREN PALACE SKI & SPA

VIHREN PALACE SKI & SPA  

Destination:Банско
Хотелот се состои од зграда на пет спрата и поседува конфортни и просторни соби со кујна, a la carte мени,ресторан,меана,бар,ноќни клуб,интернет,спа ц...
повеќе...

ASTERA

ASTERA  

Destination:Банско
Хотел Астера се состои од две згради. Просторни и удобни соби, ресторан, бар, куглана, билјард, интернет, СПА (затворен базен, сауна, хамам, масажа), ...
повеќе...

ST. IVAN RILSKI

ST. IVAN RILSKI  

Destination:Банско
Хотелот Иван Рилски се наоѓа во подножјето на Пирин Планина, во близина на ски стазите. Потполно нов хотел (отворен 2008 година), чиј комплекс е соста...
повеќе...

ST GEORGE SKI & SPA

ST GEORGE SKI & SPA  

Destination:Банско
Хотелскиот комплекс во подножјето на Пирин планина.Хотелот гледа кон Пирин,Рила и Родопи.Нуди комфортни соби,ресторан,барови,интернет, SPA центар(базе...
повеќе...

MPM SPORT

MPM SPORT  

Destination:Банско
MPM Sport Hotel 4* - се наоѓа на самиот пат спроти гондолата.Хотелот има 82 модерно опремени соби, ресторан, бар, спа објект (базен, теретана, парна б...
повеќе...

MPM GUINESS

MPM GUINESS  

Destination:Банско
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Факс
  • Интернет
повеќе...

CASA KARINA

CASA KARINA  

Destination:Банско
Хотелот Casa Karina е лоциран во Банско во подножјето на Пирин Планина, на само 100 метри од жичарата и гондолата. Од апартманите има прекрасен поглед...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Uniont, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Newsletter


Корисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk