Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

SOFIA

SOFIA

Bansko
...
повеќе...

HERMES

HERMES

Bansko
...
повеќе...

DURCHOVA KASHTA

DURCHOVA KASHTA

Bansko
Сместен во подножјето на Пирин Планина, хотелот Durchova Kashta нуди бежичен интернет и бесплатен паркинг. Одалечен е на 1км од ски лифтот. Гостите мо...
повеќе...

IVAN SKI & SPA 3* Aparthotel
повеќе...

ASEVA HOUSE

ASEVA HOUSE

Bansko
...
повеќе...

FRIENDS

FRIENDS

Bansko
 • Ресторан
 • Хемиско чистење
 • Таверна
повеќе...

BALKAN JEWEL

BALKAN JEWEL

Bansko
 • Интернет
 • Хотелски паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...

ROYAL TOWERS apart hotel - SPR

ROYAL TOWERS apart hotel - SPR

Bansko
 • Факс
 • Интернет
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

ASPEN apart hotel

ASPEN apart hotel

Bansko
 • Сауна
 • Интернет
 • Ресторан
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk