Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Royal Palace Helena Sands

Royal Palace Helena Sands

Sunny Beach
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Ресторан
 • Надворешен базен
повеќе...

Planeta

Planeta

Sunny Beach
 • Базен за деца
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

Royal Palace Helena Park

Royal Palace Helena Park

Sunny Beach
 • Интернет
 • Ресторан
 • Чадори и лежалки на базен
повеќе...

Villa Maria Revas

Villa Maria Revas

Sunny Beach
ЛОКАЦИЈА: 150 метри од плажа, 1 км од центарот на градот.   ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ: Хотелот е изграден во 2006 година. КАПАЦИТЕТ:• 1 зграда •...
повеќе...

Victoria Palace

Victoria Palace

Sunny Beach
 • Надворешен базен
 • Лифт
 • Рецепција 24/7
повеќе...

Kuban Resort & Aqua Park

Kuban Resort & Aqua Park

Sunny Beach
Hotel Kuban Resort се наоѓа на одлична локација во туристичкото место Сончев Брег, на само 100 метри од прекрасните песочни плажи, во центарот на ресо...
повеќе...

RIU Helios Paradise

RIU Helios Paradise

Sunny Beach
 • Ресторан
 • Надворешен базен
 • Бар на базен
повеќе...

Karolina

Karolina

Sunny Beach
 • Базен за деца
 • Сауна
 • Интернет
повеќе...Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk