Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

PIRIN GOLF HOTEL & SPA

PIRIN GOLF HOTEL & SPA

Razlog
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

MURITE CLUB HOTEL

MURITE CLUB HOTEL

Razlog
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

KATARINO HOTEL & SPA

KATARINO HOTEL & SPA

Razlog
Хотел:Хотелот се наоѓа на 10км од Банско и 2 км од Разлог. Нуди голем избор на комфорни соби, традиционален архитектонски стил, бар, ресторан, таверна...
повеќе...

TERRA COMPLEX_PIRIN MAIN BUILDING

TERRA COMPLEX_PIRIN MAIN BUILDING

Razlog
Одликувајќи се со внатрешен и надворешен базен, со модерен велнес центар и "Fusion" ресторан, Тера Комплекс ви нуди соби и апартмани со бесплатен WiFi...
повеќе...

ASPEN GOLF SKI & SPA APARTHOTEL

ASPEN GOLF SKI & SPA APARTHOTEL

Razlog
 • Менувачница
 • Соби за не-пушачи
 • Хемиско чистење
повеќе...

BALKAN JEWEL

BALKAN JEWEL

Razlog
 • Интернет
 • Хотелски паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk