Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

AQUATONIK

AQUATONIK  

Destination:Велинград
...
повеќе...

Spa Hotel Sveti Spas

Spa Hotel Sveti Spas  

Destination:Велинград
...
повеќе...

Grand Hotel Velingrad

Grand Hotel Velingrad  

Destination:Велинград
...
повеќе...


HOTEL DVORETSA 5*

HOTEL DVORETSA 5*  

Destination:Велинград
  • Ресторан а ла карт
  • Салон за убавина
  • Хотелски паркинг
повеќе...

Spa hotel Select

Spa hotel Select  

Destination:Велинград
...
повеќе...

VELINA

VELINA  

Destination:Велинград
Хотелскиот комплекс “Велина” разполага со 45 двокреветни соби и 8 апартмани со када во бањата ,  со тераси, јужно поставени и 9 двокр...
повеќе...

SPA Club BOR

SPA Club BOR  

Destination:Велинград
  • Ресторан
  • Бар во хотелот
  • Ресторан а ла карт
повеќе...

ROYAL SPA

ROYAL SPA  

Destination:Велинград
  • Менувачница
  • Соби за не-пушачи
  • Хотелски паркинг
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk