Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди


MALINA RESIDENSE HOTEL

MALINA RESIDENSE HOTEL

Pamporovo
  • Менувачница
  • Сеф на рецепција
  • Факс
повеќе...


Sunny Hills Ski & Wellness
повеќе...

NEVADA AH

NEVADA AH

Pamporovo
...
повеќе...


Prespa

Prespa

Pamporovo
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

FOREST NOOK VIllas

FOREST NOOK VIllas

Pamporovo
  • Ресторан
  • Соби за не-пушачи
  • Бар во хотелот
повеќе...

FOREST GLADE  Aparthotel

FOREST GLADE Aparthotel

Pamporovo
  • Ресторан
  • Соби за не-пушачи
  • Бар во хотелот
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk