Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

GREEN LIFE FAMILY APARTMENTS

GREEN LIFE FAMILY APARTMENTS

Pamporovo
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Бар во хотелот
повеќе...

LAPLANDIA

LAPLANDIA

Pamporovo
 • Хемиско чистење
 • Собна услуга
 • Превоз до гондола (со доплата)
повеќе...

MPM MERRYAN

MPM MERRYAN

Pamporovo
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

THE CASTLE COMPLEX

THE CASTLE COMPLEX

Pamporovo
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Бар во хотелот
повеќе...

VILLAS MALINA - PAMPOROVO

VILLAS MALINA - PAMPOROVO

Pamporovo
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

MPM MURSALITSA

MPM MURSALITSA

Pamporovo
 • Факс
 • Ресторан
 • Лифт
повеќе...

HOTEL ELINA

HOTEL ELINA

Pamporovo
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

GRAND MONASTERY APARTHOTEL

GRAND MONASTERY APARTHOTEL

Pamporovo
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

HOTEL PRESPA

HOTEL PRESPA

Pamporovo
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk