Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

ORLOVETS

ORLOVETS

Pamporovo
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Салон за убавина
повеќе...

PAMPOROVO

PAMPOROVO

Pamporovo
 • Ресторан
 • Број на сали за состаноци
 • Хотелски паркинг
повеќе...

ORPHEUS PAMPOROVO

ORPHEUS PAMPOROVO

Pamporovo
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

KAMELIA

KAMELIA

Pamporovo
 • Ресторан
 • Хотелски паркинг
 • Лоби бар
повеќе...

FINLANDIA

FINLANDIA

Pamporovo
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Бар во хотелот
 • Лифт
повеќе...
DAFOVSKA

DAFOVSKA

Pamporovo
 • Сауна
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk