Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

ORLOVETS

ORLOVETS  

Destination:Пампорово
 Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Пампорово, на околу 800м од ски-лифтот, до хотел Перелик.  Хотелот е изграден во 2005 год., на ...
повеќе...

PAMPOROVO

PAMPOROVO  

Destination:Пампорово
Локација: Се наоѓа во срцето на Родопските Планини, Ски центарот  Студенец-Снежанка је околу 600 метара од Хотел Пампорово.Успенската  ...
повеќе...

VILLA ARFA

VILLA ARFA  

Destination:Пампорово
Локација: Вила Арфа  се наоѓа во една убава шума на Родопските планини. Се наоѓа на 1 км од центарот на Пампорово и на 3 километри од ски-центри....
повеќе...

ORPHEUS PAMPOROVO

ORPHEUS PAMPOROVO  

Destination:Пампорово
Се наоѓа на само 100 метри од ски патеките и 150 метри од центарот на Пампорово, комбиниран со модерно сместување и голем број на спа и велнес објекти...
повеќе...

KAMELIA

KAMELIA  

Destination:Пампорово
Комплексот Kamelia се наоѓа на надморска висина од 1650 метри, во близина на ски лифтот Студенец во Пампорово. Гостите можат  бесплатно да го кор...
повеќе...

FINLANDIA

FINLANDIA  

Destination:Пампорово
Локација: Хотелот е лоциран на околу 1.5км од ски центарот и на околу 800м од ски-лифтовите.  Сместување: Хотелот е реновиран 2006 год., една гл...
повеќе...

GRAND MONASTERY

GRAND MONASTERY  

Destination:Пампорово
Комплексот „Гранд Манастир”   се наоѓа во Пампорово, на 220 км од Софија и 85 км од Пловдив. Независно од надморската висина од ...
повеќе...

DAFOVSKA

DAFOVSKA  

Destination:Пампорово
  Локација: во центарот на ресортот.Капацитет: 34 двокреветни соби од кои 19 се со дополнително легло и 10 апартмани.Хотелски содр...
повеќе...

PERELIK

PERELIK  

Destination:Пампорово
Локација:    Хотелот е лоциран во центарот на Пампорово, на околу 800м од ски-лифтот.    Сместување: Хотелот е реновиран во 2004 ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk