Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

VILLAS MALINA - BOROVETS

VILLAS MALINA - BOROVETS

Borovets
 • Ресторан
 • Бесплатен паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...

MURA BOROVETS

MURA BOROVETS

Borovets
Хотелот Мура се наоѓа во самиот центар на Боровец. Тој нуди светло и удобно сместување со  Wi-Fi пристап до интернет и кабелска телевизија. Некои...
повеќе...

FLORA RESIDENCE APARTHOTEL

FLORA RESIDENCE APARTHOTEL

Borovets
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Лифт
повеќе...

HOTEL ELA

HOTEL ELA

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

Borovets
Хотел Edelweiss на гостите им нуди 24 часовна услуга на рецепција со перфектен калификуван персонал. Гостите на хотелот можат да ја искористат преднос...
повеќе...

HOTEL BREZA

HOTEL BREZA

Borovets
Хотел Breza е лоциран во популарниот планински ресорт Боровец. Нуди конфорно сместување со Wi-Fi iинтернет пристап. Во склоп на хотелот Breza има лоби...
повеќе...

BOROVETS GARDENS APARTHOTEL

BOROVETS GARDENS APARTHOTEL

Borovets
 • Соби за не-пушачи
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
повеќе...

BOR

BOR

Borovets
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

ALPIN

ALPIN

Borovets
 • Факс
 • Интернет
 • Ресторан
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk