Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

IGLIKA PALACE

IGLIKA PALACE

Borovets
Хотелот Iglika Palace се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 метри од ски лифтот. Располага со спа центар (со доплата) и затворен базен. Во хоте...
повеќе...

FLORA COMPLEX

FLORA COMPLEX

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

ICE ANGELS

ICE ANGELS

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA

EUPHORIA CLUB HOTEL & SPA

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

WHITE HOUSE

WHITE HOUSE

Borovets
WHITE HOUSE HOTEL - BOROVETSСе наоѓа на 550 метри од ски лифтот во Боровец, хотелот ви нуди  жичен интернет во сите соби и фитнес центар. Сауната...
повеќе...

THE LODGE

THE LODGE

Borovets
Некои од хотелските содржини во хотелот се доплаќаат. За дополнителни информации контактирајте ја агенцијата....
повеќе...

VILLAS IGLIKA

VILLAS IGLIKA

Borovets
Некои од хотелските содржини во хотелот се доплаќаат. За дополнителни информации контактирајте ја агенцијата.Хотелските соби може да варираат во голем...
повеќе...

BOROVETS HILLS

BOROVETS HILLS

Borovets
Некои од хотелските содржини во хотелот се доплаќаат. За дополнителни информации контактирајте ја агенцијата.Хотелските соби може да варираат во голем...
повеќе...

VILLAS YAGODA

VILLAS YAGODA

Borovets
 • Ресторан
 • Бесплатен паркинг
 • Рецепција 24/7
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk