Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

FESTA WINTER PALACE

FESTA WINTER PALACE  

Destination:Боровец
Луксузниот 5-ѕвезден хотел Феста Винтер Палас во Боровец, се наоѓа во подножјето на планината Рила и е на само 100 метри од ски терените и од жичарниц...
повеќе...

LION BOROVETS

LION BOROVETS  

Destination:Боровец
Реновираниот Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на Боровец, и  нуди затворен базен и бесплатен превоз до ски лифтовите.Секоја хотелска соба расп...
повеќе...

RILA

RILA  

Destination:Боровец
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Факс
  • Ресторан
повеќе...

FESTA CHAMKORIA

FESTA CHAMKORIA  

Destination:Боровец
Луксузниот хотел Феста Чамкорија се наоѓа во борова шума, на 1200 метри од жичарницата во познатиот ски-центар Боровец.Тој нуди врвен велнес центар вк...
повеќе...

ICEBERG BOROVETS

ICEBERG BOROVETS  

Destination:Боровец
Луксузниот хотел "Iceberg" се наоѓа во самото срце на ски ресортот Боровец. Хотелот е со импресивен дизајн и прекрасни панорамски погледи. Интерн...
повеќе...

RADINAS WAY

RADINAS WAY  

Destination:Боровец
Хотел Радинас Веј, сместен во Боровец, нуди органска кујна и велнес центар со третмани за подмладување. Се наоѓа на 2 километри од гондолата која води...
повеќе...

SAMOKOV

SAMOKOV  

Destination:Боровец
Опкружен со борова шума, овој хотел се наоѓа во Боровец, на 50 метри од гондолата и 250 метри од лифтовите. Во склоп на самиот хотел има спа центар и ...
повеќе...

YANAKIEV CLUB HOTEL

YANAKIEV CLUB HOTEL  

Destination:Боровец
Хотел Јанакиев е сосема нов, модерен хотел со 4 ѕвездички, идеално лоциран во центарот на Боровец, право на ски патеките. Нуди пријатна и пријателска...
повеќе...

YASTREBETS

YASTREBETS  

Destination:Боровец
Во близина на пистите и на 3 километри од центарот на Боровец – хотел Јастребец е луксузен ski-in & ski-out хотел и е идеално место за вашио...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk