Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Finikas Studios - Сопствен Закуп

Finikas Studios - Сопствен Закуп

Golden Beach
FINIKAS STUDIOS - GOLDEN BEACH  Oпшти информации:  Категорија: Апартманско сместување; Област: Остров Тасос, Грција; Град: Golde...
повеќе...

Alexandra rooms - Сопствен Закуп

Alexandra rooms - Сопствен Закуп

Skala Potamia - Golden Beach
ALEXANDRA ROOMS - SKALA POTAMIA, GOLDEN BEACH  Општи информации:  Категорија: Апартманско сместување; Област: Остров Тасос, Грција;&nb...
повеќе...

Villa Argiri - Сопствен Закуп

Villa Argiri - Сопствен Закуп

Skala Potamia - Golden Beach
ВИЛА АРГИРИ - СКАЛА ПОТАМИА, GOLDEN BEACH Општи информации:  Категорија: Апартманско сместување; Област: Остров Тасос; Град: Скала Потамиа...
повеќе...

VRAHOS APARTMENTS - Сопствен Закуп

VRAHOS APARTMENTS - Сопствен Закуп

Vrachos
АПАРТМАНИ ВРАХОС - ВРАХОС Врахос Апартманите се наоѓаат на 50м одалеченост од плажа, и располагаат со трокреветни студиа, опремени со мини кујни ...
повеќе...

Gregori & George - Сопствен Закуп

Gregori & George - Сопствен Закуп

Hanioti
ХАНИОТИ – ГЕОРГЕОбјектот Gеорге Apartments се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis”...
повеќе...

Hotel Achilion - Сопствен Закуп

Hotel Achilion - Сопствен Закуп

Skala Potamia - Golden Beach
HOTEL ACHILION - SKALA POTAMIA, GOLDEN BEACH    Хотел Ахилион е 3 - ѕвезден хотел, лоциран во Скала Потамиа на 800 метри од Golden Beach. Ка...
повеќе...

Vila Armiriki - Сопствен Закуп

Vila Armiriki - Сопствен Закуп

Vrasna Beach
ВИЛА АРМИРИКИ - ВРАСНА    Вила Армирики се наоѓа во Врасна на 100 метри оддалеченост од плажа. Во нејзина близина има пекара,  продавни...
повеќе...

Studios Elina - Сопствен Закуп

Studios Elina - Сопствен Закуп

Skala Potamia - Golden Beach
Oпшти информации: Категорија: Апартманско сместување;Област: Остров Тасос, Грција;Град: Golden Beach;Тип: Фамилијарен одмор, eконо...
повеќе...

Villa Janis - Сопствен Закуп

Villa Janis - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ЈАНИС - КАЛИТЕА Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е 50 метри од строгиот центар на Калитеа. Во нејз...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk