Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Mujen Lux

Mujen Lux

Destination:Копаоник
MujEn Lux е изграден во автентичен планински стил и опремен е по светски стандарди и на своите гости им нуди прекрасно задоволство како во зимскита та...
повеќе...


HOTEL JUNIOR

HOTEL JUNIOR

Destination:Копаоник
Хотел Јуниор "All seasons sports and spa resort" е сместен на планината Копаоник, во туристичкиот центар Брзече на идеална надморска височина од 1070 ...
повеќе...

GUEST HOUSE JUNIOR

GUEST HOUSE JUNIOR

Destination:Копаоник
Хотел Junior се наоѓа во туристички центар на Brzeće во Копаоник, на идеална надморска височина од 1100 метри. Традиционалното гостопримство, животнат...
повеќе...

JollyKop

JollyKop

Destination:Копаоник
...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk