Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Grand Hotel & Spa Kopaonik

Grand Hotel & Spa Kopaonik

Копаоник
  • Ресторан
  • Сеф на рецепција
  • Хотелски паркинг
повеќе...

Family Hotel Angella

Family Hotel Angella

Копаоник
  • Факс
  • Бар во хотелот
  • Лифт
повеќе...

HOTEL JUNIOR

HOTEL JUNIOR

Копаоник
Хотел Јуниор "All seasons sports and spa resort" е сместен на планината Копаоник, во туристичкиот центар Брзече на идеална надморска височина од 1070 ...
повеќе...

GUEST HOUSE JUNIOR

GUEST HOUSE JUNIOR

Копаоник
  • Бар во хотелот
  • Сеф на рецепција
  • Сала со ТВ
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk