Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Hotel Sotelia

Hotel Sotelia

Словенија
Локација: дел од комплексот Terme Olimia Хотелот располага со: 135 двокреветни соби, 4 апартмани, 6 сјуити, ресторан со тераса (300 места), a΄la carte...
повеќе...

Hotel Well

Hotel Well

Terme Tuhelj
...
повеќе...

Hotel Breza

Hotel Breza

Словенија
  • Базен за деца
  • Интернет
  • Соби за не-пушачи
повеќе...

 Terme Catez

Terme Catez

Словенија
...
повеќе...

Hotel Catez

Hotel Catez

Словенија
...
повеќе...

Hotel Toplice

Hotel Toplice

Словенија
...
повеќе...
Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk