Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

HOTEL MARIA DEL MAR

HOTEL MARIA DEL MAR

Лорет Де Мар
Хотелот е лоциран во центарот на Лорет де Мар на 200м од центарот на забавата каде има безброј ресторани, продавници и богат ноќен живот. Хотелот расп...
повеќе...

ALEGRIA PLAZA PARIS HOTEL

ALEGRIA PLAZA PARIS HOTEL

Лорет Де Мар
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

HOTEL METROPOL

HOTEL METROPOL

Лорет Де Мар
Хотелот е неодамна реновиран, сместен е во центарот на Лорет де Мар околу 30 м од плажата. Во понуда нуди бесплатен бежичен интернет и климатизирани с...
повеќе...

HOTEL MIRAMAR

HOTEL MIRAMAR

Лорет Де Мар
Хотелот Мирамар се наоѓа во помирниот дел на Лорет де Мар. Располага со ресторан,сауна фитнес и отворен базен. Плажата се наога на само 20 м од хотело...
повеќе...

HOTEL MARSOL

HOTEL MARSOL

Лорет Де Мар
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

H TOP AMAIKA

H TOP AMAIKA

Calella
  • Интернет
  • Ресторан
  • Менувачница
повеќе...

H TOP PINEDA PALACE

H TOP PINEDA PALACE

Pineda de mar
Хотелот се наоѓа на прекрасната песочна плажа во областа Costa Maresme во Pineda del Maru.На кровот од хотелот се наоѓа голема летна тераса со на...
повеќе...

H TOP ROYAL SUN SUITE

H TOP ROYAL SUN SUITE

Santa Sussana
Хотелот се наоѓа на 300м од песочната плажа во помирен дел во Santa Susana идеален за фамилијарен одмор. Имате можност да уживате во топлата клима и в...
повеќе...

H TOP ROYAL BEACH

H TOP ROYAL BEACH

Лорет Де Мар
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk