Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Виена | City Break

Виена | City Break

Виена
Виена индивидуални патувања   Виена – главен град на Австрија, нејзино политичко, економски и културно седиште. Град со изузетна арх...
повеќе...

Дортмунд | City Break

Дортмунд | City Break

Дортмунд индивидуални патувања   Дортмунд — град во Германија. Се наоѓа во покраината Северна Рајна-Вестфалија, во областа Рур. Неговото н...
повеќе...

Копенхаген | City Break

Копенхаген | City Break

КОПЕНХАГЕН индивидуални патувања   Копенхаген е престолнината и најголемиот град во Данска со околу 590 илјади жители во рамките на општината, ...
повеќе...

Малме | City Break

Малме | City Break

Малме индивидуални патувања   Малме — трет град по населеност во Шведска. Се наоѓа во јужниот дел од земјата, во округот Сконе. Со Ересу...
повеќе...

Милано | City Break

Милано | City Break

Милано
Милано индивидуални патувања   Милано е основан од келтски племиња околу 600 г. пред Христа, а кога римјаните завладеале со градот го прекстиле...
повеќе...

Берлин | City Break

Берлин | City Break

Берлин
Берлин индивидуални патувања   Берлин, главен град на Германија и една од нејзините шеснаесет покраини. Со население од 3,45 милиони жители, Бе...
повеќе...

Ајндховен | City Break

Ајндховен | City Break

Ајндховен индивидуални патувања   Ајндховен со сигурност не е првиот град кој што ќе ви падне на памет да го посетите при пристигнување во Холан...
повеќе...

Братислава | City Break

Братислава | City Break

Bratislava
Братиславаиндивидуални патувања Братислава - главен град на Словачка и со своите 429.000 жители тој е најголем град во републиката. Братислава се нао...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk