Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

KEMPINSKI GRAND ARENA

KEMPINSKI GRAND ARENA  

Destination:Банско
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
повеќе...


GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO  

Destination:Банско
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
повеќе...

LION BANSKO

LION BANSKO  

Destination:Банско
Lion Hotel 4* - Банско е изграден во традиционален архитектонски стил, на 6 спрата. Располага со пространи стандардни и фамилијарни соби. Нуди луксузе...
повеќе...

ST GEORGE SKI & SPA

ST GEORGE SKI & SPA  

Destination:Банско
Хотелскиот комплекс во подножјето на Пирин планина.Хотелот гледа кон Пирин,Рила и Родопи.Нуди комфортни соби,ресторан,барови,интернет, SPA центар(базе...
повеќе...

GARDENIA

GARDENIA  

Destination:Банско
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

ELEGANT LUX

ELEGANT LUX  

Destination:Банско
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

EVELINA PALACE

EVELINA PALACE  

Destination:Банско
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Базен за деца
 • Сауна
повеќе...

ALL SEASONS CLUB

ALL SEASONS CLUB  

Destination:Банско
All Seasons Club е елегантен апарт-хотел со панорамски поглед на планината и градот Банско. Во склоп на хотелот има ресторан и СПА центар со затворен ...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk