Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Plaza Hanioti

Plaza Hanioti

Hanioti
Попуст!!!

 • на 50m од плажа
 • Ноќевање со појадок и вечера (HB)
 • БЕСПЛАТНО 1 дете до 6г.
 • БЕСПЛАТЕН интернет во соба и на плажа
повеќе...

Polychrono Beach Hotel

Polychrono Beach Hotel

Polihrono
Попуст!!!

 • на сама плажа
 • Ноќевање со појадок
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
 • Можност за сместување на 4 возрасни
повеќе...

Maya Bay

Maya Bay

Kalithea
Попуст!!!

 • на неполни 5 мин. од плажа
 • Ноќевање со појадок
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
 • БЕСПЛАТНО користење на клима уред
повеќе...

Coral Blue Beach - Сопствен Закуп

Coral Blue Beach - Сопствен Закуп

Gerakini
Попуст!!!

 • Сопствена плажа
 • Ноќевање со појадок и вечера
 • 2 деца до 12г. БЕСПЛАТНО
повеќе...

Potidea Golden Beach - Сопствен Закуп

Potidea Golden Beach - Сопствен Закуп

Nea Potidea
Попуст!!!

 • All inclusive
 • 2 минути од плажа
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
повеќе...

Alexandra rooms

Alexandra rooms

Skala Potamia - Golden Beach
Попуст!!!
 • околу 50m од плажа
 • Користење на клима уред - 5 евра на ден
 • БЕСПЛАТНО Wi-Fi
 • Трокреветни студиа
 • опремена кујна
 • цена за наем на соба
повеќе...

Liolios Studios & Apartments

Liolios Studios & Apartments

Skala Potamia - Golden Beach
Попуст!!!
 • на неполни 2 минути од плажа
 • БЕСПЛАТНО Wi-fi интернет
 • Двокреветни и Трокреветни студиа
 • наем на соба
повеќе...

Barbara Studios

Barbara Studios

Skala Potamia - Golden Beach
Попуст!!!
повеќе...

Finikas Studios

Finikas Studios

Golden Beach
Попуст!!!
 • околу 50m од плажа
 • БЕСПЛАТНО Wi-Fi
 • Двокреветни студиа
 • опремена мини кујна
 • цена за наем на соба
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk