Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

◦ Сопствен закуп - хотелско сместување
Coral Blue Beach

Coral Blue Beach

Gerakini
 • Сопствена плажа
 • Ноќевање со појадок и вечера
 • 2 деца до 12г. БЕСПЛАТНО
 • БЕСПЛАТНО лежалки и чадори
повеќе...

Potidea Golden Beach

Potidea Golden Beach

Nea Potidea
 • All inclusive
 • 2 минути од плажа
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
повеќе...

Maya Bay

Maya Bay

Kalithea
 • на неполни 5 мин. од плажа
 • Ноќевање со појадок
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
 • БЕСПЛАТНО користење на клима уред
повеќе...

Polychrono Beach Hotel

Polychrono Beach Hotel

Polihrono
 • на сама плажа
 • Ноќевање со појадок
 • 1 дете до 12г. БЕСПЛАТНО
 • Можност за сместување на 4 возрасни
повеќе...

Hotel Myrto - Сопствен Закуп

Hotel Myrto - Сопствен Закуп

Vrachos
ХОТЕЛ MYRTO (VRACHOS) Хотелот е лоциран на прва линија, директен пристап до песочна плажа (Blue Flag). ОПИС НА СОБИ Собите располагаат со клима вклуч...
повеќе...

Hotel Achilion

Hotel Achilion

Skala Potamia - Golden Beach
...
повеќе...

Plaza Hanioti

Plaza Hanioti

Hanioti
 • на 50m од плажа
 • Ноќевање со појадок и вечера (HB)
 • БЕСПЛАТНО 1 дете до 12г.
 • БЕСПЛАТЕН интернет во соба и на плажа
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk