Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

APART HOTEL REGNUM

APART HOTEL REGNUM

Bansko
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Базен за деца
повеќе...

BANSKO SPA & HOLIDAYS

BANSKO SPA & HOLIDAYS

Bansko
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Сауна
  • Интернет
повеќе...

ST. IVAN RILSKI

ST. IVAN RILSKI

Bansko
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Сауна
  • Факс
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk