Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди
DANAI HOTEL & SPA

DANAI HOTEL & SPA

Olympic beach
  • Ресторан
  • Хемиско чистење
  • Бар во хотелот
повеќе...

Cosmopolitan Hotel & Spa

Cosmopolitan Hotel & Spa

Paralia Katerinis
ХОТЕЛ COSMOPOLITAN HOTEL AND SPA - ПАРАЛИА    Мал, модерен хотел во близина на легендарниот Олимп. Нуди луксуз, удобност и пријатен одмор. П...
повеќе...

Poseidon Palace

Poseidon Palace

Leptokaria
  • Сауна
  • Интернет
  • Ресторан
повеќе...

Mediterranean Princess Hotel

Mediterranean Princess Hotel

Paralia Katerinis
ХОТЕЛ MEDITERRANEAN PRINCESS - ПАРАЛИА КАТЕРИНИ  Локација: Хотелот Mediterranean Princess е лоциран само на 120 метри од плажата. Паралија се нао...
повеќе...

Mediterranean Olympus Hotel

Mediterranean Olympus Hotel

Litochoro
ХОТЕЛ MEDITERRANEAN OLYMPUS - ЛИТОХОРО  Елегантен мал хотел, со високо квалитетни услуги, сместен во подножјето на легендарната планина Олимп. ...
повеќе...Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk