Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

MOUNTAIN ROMANCE APARTMENTS

MOUNTAIN ROMANCE APARTMENTS

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хемиско чистење
повеќе...

MARAYA

MARAYA

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Бесплатен трансфер до гондола
повеќе...

KAP HOUSE FAMILY HOTEL

KAP HOUSE FAMILY HOTEL

Bansko
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

EVERGREEN APARTHOTEL

EVERGREEN APARTHOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хотелски паркинг
повеќе...

KRALEV DVOR

KRALEV DVOR

Bansko
 • Ресторан
 • Хотелски паркинг
 • Лоби бар
повеќе...

DUMANOV HOTEL

DUMANOV HOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хемиско чистење
повеќе...

CHICHIN

CHICHIN

Bansko
Сместен на 1км од жичарата и годнолата во Банско, хотел Chichin нуди фитнес центар, тенис, и првоз до ски лифтовите. Понудата на хотелот опфаќа исто т...
повеќе...

ASPEN APARTHOTEL

ASPEN APARTHOTEL

Bansko
Апарт Хотелот Аспен се наоѓа на околу 10 минути пешачење до главната жичара во Банско, Во понудата има елегантни апартмани со поглед на планина и бесп...
повеќе...

TRINITY RESIDENCE

TRINITY RESIDENCE

Bansko
 • Ресторан
 • Ресторан а ла карт
 • Лоби бар
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk