Royal Drina Hotel

stars

Име на сместување
Држава
Дестинација
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Ројал Дрина Хотел - Мали Зворник


Пакет - Први Мај
Цените се валидни во период 30.04 - 03.05.2020

2 ноќевања - 43, 5 евра по лице

3 ноќевања - 61,5 евра по лице

Цените вклучуваат:

 • Сместување 2 или 3 ноќевања
 • Полупансион ( појадок и вечера )
 • Најава во хотелот од 12 ч, и доцна одјава до 18 ч
 • Две деца до 12 години - БЕСПЛАТНО
 • 10% Попуст на а - ла карт мени
 • Бесплатен интернет
 • Пијалок за добредојде
 • Чинија со овошје
 • Бесплатен паркинг

Услуги и поволности на хотелот:

 • 20% Попуст на дневна карта Ројал Велнес
 • Базен 30 степени со хидро и аеро масажа , детски базен 33 степени, внатрешно и надворешно џакузи, руска сауна, финска сауна, инфрацрвена сауна, турска бања, релакс зона, топла клупа, фитнес сала
 • Деца под 12 години користат Ројал Велнес до 18 ч
 • 10% Попуст на сите масажи во хотелот Ројал Спа
 • 10 % Попуст на ал - а карт мени
 • Бесплатна игротека за деца од 8 - 22 ч
 • Излет - прошетка низ Бања Ковиљача, поклон од хотелот

Доплата по лице на ноќ:

 • Лукс соба / студио - 10 евра

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk