Sindbad Club (EX.Sindbad Club Aqua & SPA)

stars
https://www.sindbadclub.com/

Име на сместување
Држава
Дестинација

Sindbad Club Aqua Hotel & Spa 4* има 705 соби кои се распоредени во 6 спрата, приватна песочна плажа, базен, 12 тобогани.

Главни ресторани: (на база шведска маса)
- Gusto
Појадок 07:00 - 10:00 h
Ручек 13:00 - 15:00 h
Вечера 19:00 - 21:30

- Botanica (ресторан во градината)
Појадок 07:00 - 10:00 h
Ручек 13:00 - 15:00 h
Вечера 19:00 - 21:00

Бесплатна Wi-Fi конекција во лобито и кај базенот
Сателитска телевизија и сеф се договара на рецепција
бебешки стол во рестораните, дневна анимација, вечерна анимација, детска анимација, детски клуб (4+), тениски терени, одбојкарски терени ( песок), фудбалски терен, пукање со воздушна пушка.

Сo доплата:
- Sindbad подморница
- Sindbad 
- центар за нуркање
- едрење
- центар за активности на вода
- кајакарство
- спа
- фитнес сала
- фризер
- сервис за чување деца
- room service
- Доктор
- пошта
- машина за перење алишта

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk