Spa hotel Select

stars
www.spahotelselect.com
Велинград

Име на сместување
Држава
Дестинација

Spa Hotel Select - Велинград


Редовен ценовник

SPA hotel Select 4*
01.08-22.12 
 HB
Single standard room46.8
Double standard room /2pax/56.2
Double Lux room /2pax/  65.5
APP 1 - bedroom /2pax/93.6
Возрасен на дополнително легло28.1
Дете до 5.99 години на дополнително леглоБесплатно
Дете (6 - 11.99 години) на дополнително легло11.7

Цените се изразени во евра

Цените се дадени по соба и вклучуваат:

 • Појадок;
 • Вечера;
 • Базен;
 • Џакузи;
 • Финска сауна;
 • Арома парна бања;
 • Ледена фонтана;
 • Релакс зона;
 • Игротека;
 • Интернет;
 • Паркинг;

Напомена:

Преку викенедите | Петок - Недела - Минимум престој 2 ноќи.

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk