BELMONT SKI & SPA

stars
Пампорово

Име на сместување
Држава
Дестинација
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

BELMONT SKI & SPA 4* - ПАМПОРОВО

Редовен Ценовник - Лето 2019

BELMONT SKI & SPA 4*HB
DBL ROOM  мин 2; max 2 pax01.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.201901.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.2019
p.p. in DBL ROOM HB33.7531.21
SGL ROOM (max 1 adl+1 chd 0-1,99 y.o.)34.4229.36
DBL ROOM /2 Persons/50.6245.56
DBL ROOM + EXTRA BED /3 Persons/67.4962.43
1 adults + 1 Chd (05-11,99)50.6246.82
1 adults + 2 Chd (05-11,99)59.0556.52
2 adults + 1 Chd (05-11,99)61.8756.80
STUDIO - мин 2; max 2+2/3+1 or 3 pax01.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.201901.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.2019
p.p. in STUDIO HB36.7031.89
STUDIO /2 Persons/73.4063.78
STUDIO + EXTRA BED /3 Persons/90.2780.65
2 adults + 1 Chd (05-11,99)84.6475.03
2 adults + 2 Chd (02-11,99)95.8986.28
3 adults + 1 Chd (02-11,99)101.5291.90
APP1-Bedroom-мин 2; max 2+2/3+1 or 3 pax01.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.201901.07-18.07.2019 | 22.07-30.11.2019
p.p. in APP1-Bedroom HB36.7031.89
APP 1-Bedroom  /2 Persons/73.4063.78
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /3 Persons/90.2780.65
2 adults + 1 Chd (02-11,99)84.6475.03
2 adults + 2 Chd (02-11,99)95.8986.28
3 adults + 1 Chd (02-11,99)101.5291.90
Минимум престој 13
Откази 22
Откази пенали во ноќи 11
NO show  пенали во ноќи 22

Цените се изразени во евра

Цените вклучуваат:

  • Појадок и вечера на сет мени / шведска маса
  • Бесплатно користење на базен, финска сауна, инфрацрвена сауна , парна бања
  • Фитнес
  • Паркинг
  • Wi-Fi.

ЗАДОЛЖИТЕЛНО!

Во цената не е вклучено туристичка такса 1.1 € по лице на ноќ!

Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk