Бугарија 2018 - Понуда за млади

Sunny Beach

Име на сместување
Држава
Дестинација
Untitled Document

БУГАРИЈА ЛЕТО 2018 - СОНЧЕВ БРЕГ

ЛЕТО ЗА МЛАДИ

ТРАНСФЕР, ХОТЕЛ, VIP CARD


Бугарија глобално но конкретно и Сончев Брег е добро позната дестинација за луди и незаборавни забави, прекрасни плажи и млади од цела Европа а и пошироко. 

ПОНУДА | 15.08 - 22.08

Хотелтип на собаУслуга15.08-22.08
Nimfa-Rusalka (Sunny Beach) 2*DBL No Air-condition7 BB169 €
Continental 2* (Sunny Beach) 2*DBL Standard7 BB177 €
Viva AH_SB /PM (Sunny Beach) 3*STU Standard7 RO199 €
Viva AH_SB /PM (Sunny Beach) 3*APT 1 bedroom APPART7 RO293 €
Nimfa-Rusalka (Sunny Beach) 2*DBL Air-condition7 BB185 €

Нашата понуда за ова лето е по лице и Ви нуди:

 • Хотелско сместување по ваш избор;
 • Автобуски Превоз на дестинација Скопје - Сончев Брег - Скопје;
 • VIP Card - со која добивате: Учество на ALLSTARS забавите кои се во Вторник - Четврток - Сабота се посетуваат 5 - те најдобри ноќни клубови;
 • Sunny Beach Allstars - Посета на 5 - те најдобри клубови и 30 мин. Гратис пиење, што сакате и колку сакате:
  • The Bounce Club - Бесплатен влез секоја вечер и за специјални евенти;
  • Graffiti Sunny Beach - Бесплатен влез секоја вечер и за специјални евенти;
  • Dance club Lazur & Official - 50 % на влезници;
  • HARLEY'S Bar & Restaurant - 10 % на целото мени во текот на целиот престој;
  • Route66 Rock&Food - 10 % на целото мени во текот на целиот престој;

Цената на пакет аранжманот не вклучува:

 • 7 € еднократна туристичка такса;
 • Патничко осигурување (задолжително);
 • 2 € за резервација на повратен автобуски билет;

Напомени:

 • Превозот е еден ден порано;
 • Сместувањето се врши во 14:00 часот по локално време.

 

 


ЦЕНИ И АРАНЖМАН - ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ

Хотел / АпартманиУслуга04.07 - 11.07.1811.07 - 18.07.1818.07 - 25.07.1825.07 - 01.08.1801.08 - 08.08.1808.08 - 15.08.1815.08 - 22.08.1822.08 - 29.08.18
Summer Dreams AH _FR 2*
STUDIO за 2 лица7 ноќи182 €205 €205 €205 €205 €205 €205 €182 €
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /за 3 лица/ 7 ноќи182 €216 €216 €216 €216 €216 €216 €182 €
APP 1-Bedroom + 2 EXTRA BEDS /за 4 лица/ 7 ноќи155 €180 €180 €180 €180 €180 €180 €155 €
Afrodita-1_FR 2*
STUDIO без кујна7 ноќи167 €190 €190 €190 €190 €190 €190 €167 €
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /3 Person/ 7 ноќи170 €192 €192 €192 €192 €192 €192 €170 €
APP 1-Bedroom + 2 EXTRA BEDS /4 Person/ 7 ноќи145 €162 €162 €162 €162 €162 €162 €145 €
Continental 2*
DBL ROOM за 2 лица 7 BB149 €174 €174 €174 €174 €174 €174 €144 €
DBL ROOM за 2 лица7 HB211 €237 €237 €237 €237 €237 €237 €206 €
DBL ROOM за 2 лица7 FB +247 €272 €272 €272 €272 €272 €272 €242 €
Nimfa-Rusalka 2* 
DBL без A/C за 2 лица7 BB166 € 166 € 166 € 166 € 166 € 166 € 166 € 166 €
DBL + extra bed без A/C за 3 лица7 BB157 €157 €157 €157 €157 €157 €157 €157 €
DBL + 2 extra bed без A/C за 4 лица7 BB152 €152 €152 €152 €152 €152 €152 €152 €
DBL со A/C за 2 лица7 BB182 €182 €182 €182 €182 €182 €182 €182 €
DBL + extra bed со A/C за 3 лица7 BB171 € 171 € 171 € 171 € 171 € 171 € 171 € 171 €
DBL + 2 extra bed со A/C за 4 лица7 BB165 €165 €165 €165 €165 €165 €165 €165 €
Svejest 2*+
DBL ROOM за 2 лица7 All260 €280 €307 €307 €307 €307 €294 €260 €
DBL ROOM + extra bed за 3 лица7 All241 €238 €284 €284 €284 €284 €272 €260 €
Sunny Beauty Palace 3*
STUDIO за 2 лица7 All268 €268 €274 €307 €307 €307 €307 €279 €
APP 1-Bedroom + EXTRA BED /за 3 лица/7 All270 €270 €276 €312 €312 €312 €312 €282 €
APP 1-Bedroom + 2 EXTRA BEDS /за 4 лица/7 All259 €259 €264 €299 €299 €299 €299 €270 €
Magnolia FH 2+*
DBL ROOM - за 2 лица7 ноќи229 €229 €229 €229 €229 €229 €212 €190 €
DBL + EXTRA BED за 3 лица7 ноќи218 €218 €218 €218 €218 €218 €203 €182 €
DBL ROOM - за 2 лица7 BB256 €256 €256 €256 €256 €256 €265 €276 €
DBL + EXTRA BED за 3 лица7 BB244 €244 €244 €244 €244 €244 €252 €262 €

 

Нашата понуда за ова лето е по лице и Ви нуди:

 • Хотелско сместување по ваш избор;
 • Автобуски Превоз на дестинација Скопје - Сончев Брег - Скопје;
 • VIP Card – со која добивате: Учество на ALLSTARS забавите кои се во Вторник - Четврток - Сабота се посетуваат 5 - те најдобри ноќни клубови;
 • Sunny Beach Allstars - Посета на 5 - те најдобри клубови и 30 мин. Гратис пиење, што сакате и колку сакате:

 Цената на пакет аранжманот не вклучува:

 • 7 € еднократна туристичка такса;
 • Патничко осигурување (задолжително).

Напомени:

 • Превозот е еден ден порано;
 • Сместувањето се врши во 14:00 часот по локално време.

СезониНагради и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk