APARTHOTEL ESMERALDAS

Tossa

Име на сместување
Држава
Дестинација
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.
STUDIO 2/3 pax 
ROOM ONLY
22.06-29.06.20187 ноќевања506441248
29.06-06.07.20187 ноќевања513447248
06.07-13.07.20187 ноќевања588503399
13.07-20.07.20187 ноќевања600512424
20.07-27.07.20187 ноќевања689579468
27.07-03.08.20187 ноќевања689579468
03.08-10.08.20187 ноќевања689579468
10.08-17.08.20187 ноќевања689579468
17.08-24.08.20187 ноќевања689579468
24.08-31.08.20187 ноќевања612521280
31.08-07.09.20187 ноќевања599511248
07.09-14.09.20187 ноќевања523455248

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице4-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.
APT 2/4 PAX 
ROOM ONLY
22.06-29.06.20187 ноќевања549474474248399
29.06-06.07.20187 ноќевања556479479248402
06.07-13.07.20187 ноќевања670564564437459
13.07-20.07.20187 ноќевања689579579468468
20.07-27.07.20187 ноќевања776644644512512
27.07-03.08.20187 ноќевања776644644512512
03.08-10.08.20187 ноќевања776644644512512
10.08-17.08.20187 ноќевања776644644512512
17.08-24.08.20187 ноќевања776644644512512
24.08-31.08.20187 ноќевања699586586286474
31.08-07.09.20187 ноќевања686577577248467
07.09-14.09.20187 ноќевања574492492248411

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk