HOTEL VILLA GARBI

stars
Лорет Де Мар

Име на сместување
Држава
Дестинација
http://www.hotelesgarbi.com/en/hotels/hotel-garbi

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во  дете
5-12.99 год
2-ро  дете
5-12.99 год
1-во или 2-ро дете 0-4.99 год
STANDARD ROOM
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања525498250388250
29.06-06.07.20187 ноќевања572540336411250
06.07-13.07.20187 ноќевања591557360421250
13.07-20.07.20187 ноќевања624586370437250
20.07-27.07.20187 ноќевања637598347444250
27.07-03.08.20187 ноќевања637598347444250
03.08-10.08.20187 ноќевања637598347444250
10.08-17.08.20187 ноќевања637598347444250
17.08-24.08.20187 ноќевања637598347444250
24.08-31.08.20187 ноќевања577544264414250
31.08-07.09.20187 ноќевања461440250356250
07.09-14.09.20187 ноќевања443424250347250

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:
  • 7 ноќевања со појадок и вечера
  • Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
  • Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
  • Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:
  • Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
  • Патничко осигурување
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk