H TOP ROYAL SUN

stars
Santa Sussana

Име на сместување
Држава
Дестинација

Хотелот се наоѓа на самото шеталиште на Santa Susana на само 1 минута од плажа со прекрасен поглед кон медитеранското море. Уживајте во топлата клима и чистите води во Коста Брава.

http://www.htophotels.com/royalsun/en/

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то или
4-то возрасно лице
1-во дете
2-13.99 год
2-ро дете
2-13.99 год
FULL BOARD + WATER + WINE
22.06-29.06.20187 ноќевања606496412416
29.06-06.07.20187 ноќевања621507412423
06.07-13.07.20187 ноќевања621507432423
13.07-20.07.20187 ноќевања696564432461
20.07-27.07.20187 ноќевања709573482467
27.07-03.08.20187 ноќевања754607482490
03.08-10.08.20187 ноќевања762613482494
10.08-17.08.20187 ноќевања739611482482
17.08-24.08.20187 ноќевања724580482462
24.08-31.08.20187 ноќевања639536432432
31.08-07.09.20187 ноќевања599506482412
07.09-14.09.20187 ноќевања545450482385
Доплата за Еднокреветна соба: 18ЕУР по лице на ноќ
Доплата за ALL INCLUSIVE: 12 ЕУР за возрасен, 16ЕУР прво дете до 13.99,
6ЕУР за второ дете до 13.99 год.

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.


Во цената е вклучено:
*7 ноќевања на база FULL BOARD + water + wine
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице
Во цената не е вклучено:
*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk