GHT SA RIERA

stars
Tossa

Име на сместување
Држава
Дестинација
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете 2-12.99 год
DOUBLE/TRIPLE
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања583516315
29.06-06.07.20187 ноќевања676591334
06.07-13.07.20187 ноќевања713620341
13.07-20.07.20187 ноќевања735638346
20.07-27.07.20187 ноќевања739641346
27.07-03.08.20187 ноќевања765662352
03.08-10.08.20187 ноќевања832715365
10.08-17.08.20187 ноќевања832715365
17.08-24.08.20187 ноќевања832715365
24.08-31.08.20187 ноќевања742644347
31.08-07.09.20187 ноќевања707615340
07.09-14.09.20187 ноќевања643564301

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете 2-12.99 год
DOUBLE/TRIPLE
FULL BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања642563327
29.06-06.07.20187 ноќевања735638346
06.07-13.07.20187 ноќевања773668353
13.07-20.07.20187 ноќевања794685358
20.07-27.07.20187 ноќевања798688358
27.07-03.08.20187 ноќевања824709364
03.08-10.08.20187 ноќевања891762377
10.08-17.08.20187 ноќевања891762377
17.08-24.08.20187 ноќевања891762377
24.08-31.08.20187 ноќевања802691359
31.08-07.09.20187 ноќевања766662352
07.09-14.09.20187 ноќевања702611308

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk