HOTEL GOLDEN MAR MENUDA

stars
Tossa

Име на сместување
Држава
Дестинација
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен
ROOM STD PREMIUM
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања975
29.06-06.07.20187 ноќевања994
06.07-13.07.20187 ноќевања1128
13.07-20.07.20187 ноќевања1150
20.07-27.07.20187 ноќевања1214
27.07-03.08.20187 ноќевања1225
03.08-10.08.20187 ноќевања1225
10.08-17.08.20187 ноќевања1225
17.08-24.08.20187 ноќевања1225
24.08-31.08.20187 ноќевања1024
31.08-07.09.20187 ноќевања991
07.09-14.09.20187 ноќевања882

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен
ROOM STD PREMIUM
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања1063
29.06-06.07.20187 ноќевања1083
06.07-13.07.20187 ноќевања1291
13.07-20.07.20187 ноќевања1326
20.07-27.07.20187 ноќевања1390
27.07-03.08.20187 ноќевања1401
03.08-10.08.20187 ноќевања1401
10.08-17.08.20187 ноќевања1401
17.08-24.08.20187 ноќевања1401
24.08-31.08.20187 ноќевања1124
31.08-07.09.20187 ноќевања1078
07.09-14.09.20187 ноќевања969

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk