HOTEL TOSSAMAR

stars
Tossa

Име на сместување
Држава
Дестинација
Поставен во срцето на Tossa de Mar, овoj  хотел има 88 соби.. Хотелот е на околу 350 метри од Општинскиот музеј, Platja Gran и парохиската црква на Saint Vicenç.Хотел Tossamar е во рамките на 25-минути возење до аеродромот Жирона-Коста Брава.
Гостите ќе имаат корист од 24-часовна рецепција, рум сервис, паркинг и лифт.

опис на објектот

Паркинг

Хотелски содржини и услуги

24 часовна услуга во соба
Надворешен базен
Лифт
Рецепција 24/7
Wi-fi бесплатно
Игралиште за деца
Не се дозволени домашни миленици

Активности во близина на хотелот

Пинг-Понг

локација

X Координати: 41.722461
Y координати: 2.931644
Untitled Document
ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.3-то дете од 2-12.99 год.
TWIN WITH BALCONY
HALF BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања592506420420420
29.06-06.07.20187 ноќевања667562458458458
06.07-13.07.20187 ноќевања680572464464464
13.07-20.07.20187 ноќевања732611490490490
20.07-27.07.20187 ноќевања741618495495495
27.07-03.08.20187 ноќевања764635506506506
03.08-10.08.20187 ноќевања768638508508508
10.08-17.08.20187 ноќевања856704552552552
17.08-24.08.20187 ноќевања856704552552552
24.08-31.08.20187 ноќевања772641510510510
31.08-07.09.20187 ноќевања739616493493493
07.09-14.09.20187 ноќевања675568462425462

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.3-то дете од 2-12.99 год.
TWIN WITH BALCONY
FULL BOARD
22.06-29.06.20187 ноќевања627532438438438
29.06-06.07.20187 ноќевања717600483483483
06.07-13.07.20187 ноќевања732611490490490
13.07-20.07.20187 ноќевања785651517517517
20.07-27.07.20187 ноќевања794658521521521
27.07-03.08.20187 ноќевања817675533533533
03.08-10.08.20187 ноќевања820677534534534
10.08-17.08.20187 ноќевања917750583583583
17.08-24.08.20187 ноќевања917750583583583
24.08-31.08.20187 ноќевања827682538538538
31.08-07.09.20187 ноќевања791655520520520
07.09-14.09.20187 ноќевања720602484444484

ТерминиБрој на ноќевањаВозрасен3-то возрасно лице1-во дете од 2-12.99 год.2-ро дете од 2-12.99 год.3-то дете од 2-12.99 год.
TWIN WITH BALCONY
ALL INCLUSIVE
22.06-29.06.20187 ноќевања706592477477477
29.06-06.07.20187 ноќевања815674532532532
06.07-13.07.20187 ноќевања833687541541541
13.07-20.07.20187 ноќевања890730569569569
20.07-27.07.20187 ноќевања899737574574574
27.07-03.08.20187 ноќевања918751583583583
03.08-10.08.20187 ноќевања922753585585585
10.08-17.08.20187 ноќевања1027832638638638
17.08-24.08.20187 ноќевања1027832638638638
24.08-31.08.20187 ноќевања930760589589589
31.08-07.09.20187 ноќевања892731570570570
07.09-14.09.20187 ноќевања811671530481530

Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност од 1ЕУР=62мкд.

Во цената е вклучено:

*7 ноќевања ROOM ONLY
*Авионски билет Скопје-Барселона-Скопје
*Организиран трансфер аеродром - хотел -аеродром
*Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој
*Багаж од 20кг + мала кабинска торба по лице

Во цената не е вклучено:

*Аеродромски такси 60 еур по лице - се плаќаат при резервација во агенцијата
*Патничко осигурување
*Туристичка такса која се плаќа во Хотел (1EUR по лице на ноќ - можни се промени)


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk